Sojusz ORŁY

forum sojuszu ORŁY w grze Damoria


#1 2009-07-02 23:37:36

TomeX

Ważny członek sojuszu

13318745
Skąd: K81 141|844
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 119

Odejścia z sojuszu

Utworzyłem ten wątek,aby jeśli ktoś chciał odejść z sojuszu mógł o tym  poinformować. Takie coś się przyda, bo będziemy znać powód dlaczego to zrobił i kiedy dokładnie odejdzie i rozejdziemy się w zgodzie. A skoro o tym mowa, dziś gracz grzesiog19 odszedł z sojuszu po dwóch dniach członkostwa. Czy ktoś wie dlaczego?

Offline

 

#2 2009-07-03 15:11:12

TomeX

Ważny członek sojuszu

13318745
Skąd: K81 141|844
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 119

Re: Odejścia z sojuszu

No i dziś znowu ktoś odszedł z sojuszu. Czy ktoś wie czemu PP123 opuścił sojusz.

Offline

 

#3 2009-07-03 21:56:24

mateosamuel

Zarząd sojuszu

15871662
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 67

Re: Odejścia z sojuszu

hm no ta sprawa tez powinna zostac jakos rozwiazana zeby nie bylo  ze ktos wchodzi do sojuszu na jeden dzien albo dwa i ucieka. mozna by takiego gracza wysylac z wilczym biletem zeby juz nie mogl sie dostac do innego sojuszu rozpatrzcie ten pomysl
i mam jeszcze inny poniewaz w naszym sojuszu tylko szymcio moze zazadzac sojuszem jak iprawami oraz dyplomacja wiec pomysl jest taki ze skoro mamy zarzad sojuszu to oni tez powinni miec do tego prawo z koleie taka funkcja zobowiazuje i osoby powinny sie udzielac gdyz reprezentuja wszystkich czlonkow tego sojuszu. i ostatnia sprawa co do osob ktorych nie ma juz dosc dlugo w damorii a tym samym nie zalogowaly sie w grze co z nimi?
rozumiem sa wakacje ale od tego sa zastepstwa.
gracz                                     ostatnia wizyta

Rolen F                            9 Dni
Chomak                        7 Dni
tomash80                            13 Dni          
finarfin1296 DYPLOMATA         7 Dni
mikos997 F                           12 Dni     
Dante1990 F                       13 Dni
lunatick6 F                             16 Dni
NOLDOR13                            7 Dni

Offline

 

#4 2009-07-03 22:32:52

JACEK

Zarząd sojuszu

4312687
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 61

Re: Odejścia z sojuszu

Witam i  odrazu mówię pomysł jest jak najbardziej na czasie i czas aaby nasz wódz przejżał na oczy sory szymcio ale zbyt dużzo poświęciłem temu sojuszwi aby teraz się wycofać a mam zaproszeń od liku  ,jestem będę i zostanę tu gdzie jestem ORŁY to Zajefajny sojusz choć z pewnymi mankamentami Pozdrawiam i sory ale czas na porządki

Offline

 

#5 2009-07-05 08:37:29

szymcio_s

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 318

Re: Odejścia z sojuszu

JACEK napisał:

Witam i  odrazu mówię pomysł jest jak najbardziej na czasie i czas aaby nasz wódz przejżał na oczy sory szymcio ale zbyt dużzo poświęciłem temu sojuszwi aby teraz się wycofać a mam zaproszeń od liku  ,jestem będę i zostanę tu gdzie jestem ORŁY to Zajefajny sojusz choć z pewnymi mankamentami Pozdrawiam i sory ale czas na porządki

Jak najbardziej się z tym wszystkim zgadzam Wybaczcie mi, że ostatnio się bałagan zrobił, ale wiecie jak to jest na studiach kiedy ma się sesje Jeszcze dwa egzaminy przede mną, a potem to już będziemy szli do przodu

Odnośnie graczy, których nie ma już dosyć długo, będziemy ich oczywiście zwalniać, choć o częśći wiem, że ich nie będzie więc co do nich myślę, że można poczekać.

Porządki w sojuszu już niedługo. Zaczniemy od ponownego skompletowania zarządu, który coś osłabł ostatnio. Tym razem jednak będą to osoby, które choć trochę się udzielają.

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2009-07-14 12:33:06

TomeX

Ważny członek sojuszu

13318745
Skąd: K81 141|844
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 119

Re: Odejścia z sojuszu

czemu Rolen opuścił sojusz?

Offline

 

#7 2009-07-14 23:52:46

robert101978

Wkrótce stały członek

Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 12

Re: Odejścia z sojuszu

popieram taki temat są pseudo sojusznicy przez których zabawa w damori traci smak
włazi taki do NASZEGO SOJUSZU i myśli u nas chronić sie przed atakami i czekać na pozór lepsze zaproszenia
z chwilą gdy dostaje zaproszenie do silnego sojuszu np. O.H.O. lub silniejszego odchodzi bez pożegnania i uprzedzenia
trzeba wprowadzić standard  wniosku o odejście - chcący odejść składa wniosek i ustala ze sztabem - WŁADZAMI SOJUSZU
datę odejścia minimum  7 dni musi poczekać żeby odejść w zgodzie
dobrze by było aby na forum damori ktoś założył podobny temat  i listę graczy z wilczym biletem

witam i pozdrawiam wszystkich
prośba JESTEM dyplomatą ZJEDNOCZENIA - ambasadorem to dość specyficzna FUNKCJE mająca za zadanie nawiązania ścisłej współpracy między sprzymierzonymi - wymiana pomyśłów propozycji i szbkie informowanie i reagowanie na ataki i zagrożenia - TEN SZANOWNY I POMYŚŁOWY SOJUSZ WYBRAŁEM NA SWUJ macierzysty mimo że mam 2 inne zaproszenia i na zamówienie mogę dołączyć do każdego sojuszu ZJEDNOCZENIA
powinniście się liczyć z tym że będe musiał was opuścić i prześć do innego soju ALE NAWET WTEDY POZOSTAJĘ POD ROZKAZAMI KRÓLA I SZEFA DYPLOMACJI SOJUSZU ORŁY - zresztą podstawą zmiany sojuszu jest zgoda lub ROZKAZ władzy i KRÓLA jak macie jakieś pytania piszcie śmiało

Offline

 

#8 2009-07-15 00:03:48

TomeX

Ważny członek sojuszu

13318745
Skąd: K81 141|844
Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 119

Re: Odejścia z sojuszu

no a propo tego wilczego biletu o kturym mówił " robert ". Gracz " grzesiog19 " był jakiś czas temu w naszym sojuszu, był u nas dokładnie dwie doby a potem odszedł nie podając żadnego powodu ani uprzedzenia. Opserwowałem go i zauważyłem że wstąpił do OHO. Po jakimś czasie, patrze a on niema soja i pisze do nas wiadomość z prośbą o ponowne przyjęcie do orłó która zostało zaakceptowane.

niech władze sojuszu zrobią cos w tej sprawie...

Offline

 

#9 2009-07-15 13:11:46

szymcio_s

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 318

Re: Odejścia z sojuszu

TomeX napisał:

no a propo tego wilczego biletu o kturym mówił " robert ". Gracz " grzesiog19 " był jakiś czas temu w naszym sojuszu, był u nas dokładnie dwie doby a potem odszedł nie podając żadnego powodu ani uprzedzenia. Opserwowałem go i zauważyłem że wstąpił do OHO. Po jakimś czasie, patrze a on niema soja i pisze do nas wiadomość z prośbą o ponowne przyjęcie do orłó która zostało zaakceptowane.

niech władze sojuszu zrobią cos w tej sprawie...

Dobrze, że o tym piszesz, zajmę się tym.


Robert a kto Cię wybrał na dyplomatę, bo nic mi o tym nie wiadomo i nikt ze mną nie konsultował czegoś takiego? Może się w końcu czegoś dowiem?

Offline

 

#10 2009-07-15 16:56:08

robert101978

Wkrótce stały członek

Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 12

Re: Odejścia z sojuszu

nie wiem kto mnie wybrał ale była możliwość zawarcia ponu i zjednoczenia nie sztuka sprzymierzyć się z jednym
SZTUKA aby kilka SUWERENNYCH sojuszy stanowiło jedną zgraną całość
narazie to wszystko rezygnuję z dyplomacji a jak chcecie to odejdę

Offline

 

#11 2009-07-15 19:00:00

szymcio_s

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 318

Re: Odejścia z sojuszu

robert101978 napisał:

nie wiem kto mnie wybrał ale była możliwość zawarcia ponu i zjednoczenia nie sztuka sprzymierzyć się z jednym
SZTUKA aby kilka SUWERENNYCH sojuszy stanowiło jedną zgraną całość
narazie to wszystko rezygnuję z dyplomacji a jak chcecie to odejdę

Ale z Ciebie obrażalski. Najpierw wyskakujesz jak filip z konopi nikt nic nie wie, a teraz się obrażasz? Nikt nie twierdzi, że jest to zły pomysł - jednak warto byłoby wyjaśnić nieco szczegółów na temat tego co robisz, albo co chcesz robić i skąd to wyszło. Jak do tej pory nikt bnie poinformował mnie o takim rozwiązaniu i dopóki ktoś tego nie zrobi nie uznam go za oficjalne rozwiązanie.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrzowie-magii.pun.pl www.gothic-rpg.pun.pl www.poloniawroclaw.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.narutoreal.pun.pl