Sojusz ORŁY

forum sojuszu ORŁY w grze Damoria


#61 2009-12-02 16:51:43

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

Bimowo popieram Cię całym sercem
Jesteś z nami
Bardzo fajnie nawet bym napisała.


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#62 2009-12-02 19:55:33

Abrakus

Zarząd sojuszu

7110219
Skąd: 018/597
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 421
WWW

Re: sojusz ORŁY

Nowy sojusz?
Nie możemy wypiąć się na WRP.Pomogli nam i pomagają.Teraz to Oni są w potrzebie.
Każdy się wypina............dobra nie o tym.
Rozmawiam(piszę) z Luz.Jeśli "Ona" staje się ruiną (już 6 zamków),to co my możemy?Tu trzeba władcy,a ja nawet nie wiem kto tu .......(ze względu na Kobietę) jest Królem.Podzielili ten światek na wymyślne kwadraciki i co im to daje?nie ma kontaktu z nikim.Orły przy tym zamieszaniu to potęga.Jasne że do pokonania,ale zawsze razem.
Pisać każdy umie(jeden trochę lepiej,drugi......wiem tam było o śpiewaniu)...........dlatego ja już sobie daruję.

Pozdrawiam.

Offline

 

#63 2009-12-02 21:41:27

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

W tym wypadku Abrakus ma rację

Jeju co ja się tak z wami zgadzam i popieram


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#64 2009-12-02 22:18:49

Abrakus

Zarząd sojuszu

7110219
Skąd: 018/597
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 421
WWW

Re: sojusz ORŁY

Nie musisz

Offline

 

#65 2009-12-02 22:31:07

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

No tak racja (znów:) ) Ale jeśli uważam jakąś wypowiedź za słuszną to nie można się nie zgodzić


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#66 2009-12-03 19:23:58

 bimowo

Ważny członek sojuszu

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 382

Re: sojusz ORŁY

"Orły przy tym zamieszaniu to potęga.Jasne że do pokonania,ale zawsze razem." to słowa Abrakusa byłego Króla Orłów. /może byłego zamienić na chwilowo zawieszonego-dokładnie to sam się zawiesił/. Zakładasz Abrakus nowe sojo - ja z Tobą. WRP ma kłopoty - nie elegancko opuszczać łajby jak tonie - zwłaszcza przez byłych Orłów. Ja osobiście czuję się taki mały ..... ich walki mnie bardzo mocno przerastają. Z wołań o pomoc graczy /silnych/ nikt nie reaguje /tak oni sami piszą/ to dla mnie conajmniej dziwne. W tym sojuszu nie widzę tego co było w Orłach - ratuje się wszystkich w soju za wszelką cenę /nawet za rozbicie soja co u nas nastąpiło/ anie poświęca się jednostki dla dobra pozostałych w soju. Przez moje poglądy czuję, że albo szybko zginę poprzez pomoc innym, albo mnie wyrzucą za też za pomoc innym, bo atakować takiego słabeusza pewno nikt nie zechce. Straciłem pantałyk /znacie takie słowo?/. Abrakus wymyśl aby wilk był syty i owca cała - ja osobiście wierzę w Ciebie.


Tylko ten, kto spróbował gorzkiego wina, rozpozna smak dobrego.

Offline

 

#67 2009-12-03 21:53:40

Abrakus

Zarząd sojuszu

7110219
Skąd: 018/597
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 421
WWW

Re: sojusz ORŁY

Trzeba tu tylko zacząć zarządzać.Wiem łatwo pisać,mówić,troszkę trudniej to wykonać.Jeśli za władcą ruskich poszedł cały sojusz,to coś u nas jest nie tak.My?władze?Polskość?Zawsze dawaliśmy się tylko obijać!!!Nawet w durnej grze.
Piszę do Luz.Jeśli to mądra Kobieta(a za taką ją uważam),to posłucha.
Nikt może już tego nie widzi,ale to przestała być zwykła gra.Tu nikt nie ma honoru?
Jesteście Wy i ...................?
Nie poddam się nawet tu,bo w życiu nie spier.....(Kobiety).A co tam(jakby nikt nie bluźnił).....dalałem przed niczym i nikim.
Jest tu paru silnych graczy którzy walczyli i bronili innych.Jeśli pójdą za nami,jest szansa.

Pozdrawiam.
                                                                                           Pozdrawiam.

Offline

 

#68 2009-12-04 18:39:28

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

No to ja jestem z Tobą


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#69 2009-12-04 18:58:17

 bimowo

Ważny członek sojuszu

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 382

Re: sojusz ORŁY

Pamiętasz, ja kiedyś szukałem pomocy u ruskich /u tych samych co WRP walczy z nimi/. Odpowiedzieli, że zbyt słaby nasz sojusz /Orły/ i czy bylibyśmy w stanie walczyć z Polakami /? - nie powiedzieli z kim/.  Za Twoją radą, aby oprócz DLL nie mieć ruskich na karku podziękowałem i powiedziałem, że być może jak silnijsi staniemy to wrócimy do rozmów /przebłyskiwał pakt o nie agresji, sojusz odpadał/. Tak chłodno na temat ich wojny /obecnie i naszej/ rozmawiał gostek - skłaniam się, że to "dobry" gracz /w sensie nie dla nas, ale nie zaślepiony jakąś zemstą zawziętuch/ . Proszę doczytać do końca............... Byłem wcześniej w dużym skandynawskim sojuszu, który swoimi zachowaniami przypomina WRP. Może to wina wielkości i siły. Silni walczyli, słabi w ochronce przybierali na sile. /Inwestycja na przyszłość ???/. Jest jeszcze ważna rzecz sojusznicy pomagali................ Głupie, ale jestem Polakiem i nie chcę chować głowy w piasek. Jeśli opuściłbym dotychczasowy sojusz /Abrakus możesz mieć w tym udział/to nie znaczy, że bym nie walczył obok niego - a wprost przeciwnie chciałbym odpłacić za życzliwość i umożliwienie nabrania jakiś sił i wyleczenia ran z walk z DLL.
Czy napewno osądzamy wszystkich jedną miarką? Napewno wśród ruskich i Polaków znajdą się zawziętuchy /statystycznie z ilości członków soja to prawdopodobieństwo 100%/. Patrzmy kto rządzi i ma wpływy / Abrakus wiesz lepiej - mam nadzieje - w którą stronę oni zmierzają/.  Zamotałem się......... Krótko i otwarcie: czy możliwe jest:
- sojusz na czele Abrakus,
- przyłączenie nowych silnych członków nowego soja,
- w pokoju odejście od WRP /ucieczka nie wchodzi w rachubę/,
- sojusz z WRP /uwzględniającą naszą pomoc - napewno im się to należy/
- dobrowolne przyłączenie się byłych orłów /chodzi o informację dla byłych Orłów/.
lektura powstała - sorki, emocje, emocje - chłodnej strategii zabrakło. Myślę,że czytelnik rozumie co mam na myśli /jak doczyta do tego miejsca/. W niedziele Mikołajki - to może ktoś wymyśli miły prezent??
-bimowo


Tylko ten, kto spróbował gorzkiego wina, rozpozna smak dobrego.

Offline

 

#70 2009-12-04 22:06:46

 bimowo

Ważny członek sojuszu

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 382

Re: sojusz ORŁY

Abrakus jak działasz w WRP ja też z Tobą.
Elmirka odezwij się.


Tylko ten, kto spróbował gorzkiego wina, rozpozna smak dobrego.

Offline

 

#71 2009-12-04 22:15:37

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

Odzywam się


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#72 2009-12-04 22:35:14

 bimowo

Ważny członek sojuszu

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 382

Re: sojusz ORŁY

Pod wodzą Abrakusa /nie koniecznie za zgodą WRP/ prowadzę na razie symulowany atak. Abrakus powiedział, że wiesz coś więcej na ten temat. Zdradź, co wiesz na ten temat.
-bimowo:)


Tylko ten, kto spróbował gorzkiego wina, rozpozna smak dobrego.

Offline

 

#73 2009-12-04 22:45:17

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

Może pierwsze i zasadnicze pytanie
Co wiesz?


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

#74 2009-12-04 22:55:40

 bimowo

Ważny członek sojuszu

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 382

Re: sojusz ORŁY

tajemnicza z Ciebie dziewczyna
atakuję 676/719 z celowym dojśiem za 9 dni - dostałem odpowiedź kontratak na bimowo też za 9 dni/ taktyka, aby to było możliwe dawałem opóźnienie 60%/ Obrona 427/929 narazie bez mojego wsparcia.
Wiedząc, że WRP czyta naszą korespodencję podkreśliłem, że Abrakus jest dalej naszy wodzem /byłych Orłów/. W walce z ruskimi powierzonej Abrakusowi ma moje całe wsparcie. Co ty na to Elmirka?


Tylko ten, kto spróbował gorzkiego wina, rozpozna smak dobrego.

Offline

 

#75 2009-12-04 23:02:38

Elmirka

Ważny członek sojuszu

Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 531

Re: sojusz ORŁY

Ja już mu napisałam że zrobię co tylko będzie chciał...
Więc  moje poparcie jak najbardziej.


Ciekawe. Zaglądam do kubka, a tam nie herbata, lecz uśmiech...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogaduchy.pun.pl www.sab.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.sojuszteddyboys.pun.pl www.4ga.pun.pl